חברת Wabo מייצרת תפרי התפשטות מזה  65 שנה ובעלת ניסיון ופיתוח עצמי של תפרי התפשטות מכל הסוגים.

חברת Wabo הינה החברה היחידה המייצרת תפרי התפשטות אדריכלים למבנים, למבני חוץ וחניות, וכן תפרי התפשטות לגשרים וכבישים.

– חברת Wabo מייצרת תפרים אדריכליים למבנים עם תזוזות מוגבלות, ותזוזה סיסמית למפתחים החל מ 25 מ"מ ועד קרוב ל 900 מ"מ תזוזה כוללת.
– מערכות תפרים לאזורי חניה ומבני חוץ לרבות מערכות אוטמות בפני נזילות מים.
– מערכות מעכבי בערה המשתלבים עם תפרי ההתפשטות.

יעוד

– תפרי רצפה – פנים וחץ
– תפרי קיר – פנים וחוץ
– תפרי תקרה – מותאם לתקרות תלויות מסוגים שונים
– תפרי גג (מייתרים את הצורך בביצוע שכבות של יריעות ו/או ביצוע פתרונות "מקומיים" באמצעות פחים).

יתרונות

– תפר ההתפשטות האדרכיליים של חברת  Wabo לרצפה, קירות ,תקרות וגגות מתאפיינים במגוון של פתרונות חרושתיים  החל מתפרים עשויים פרופילי אלומיניום בשילוב עם אטם גומי עשוי  "סנטופראן" אותו ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים המשתלבים בתכנון הכולל של המבנה, וכלה בתפרים עשויים אלומיניום בגוון טבעי או מאולגן  בצבעי Color Choice
– מערכות התפרים האדריכליים של Wabo תוכננו בהתאם לתקנים האמריקאים המחמירים עבור מצבים של רעידות אדמה והם מסוגלים לקבל תזוזה סיסמית רב כיוונית כולל תזוזה אנכית.
– מגוון מערכות התפרים של Wabo מאפשרים למתכנן התאמה מרבית לעומסים הנדרשים של המבנה החל מתנאים קלים וכלה בתנאים כבדים ודרישות סיסמיות לתזוזות גדולות במיוחד.
– התפרים תוכננו למגוון רחב של חיפויים וסוגי גמר קשיחים כגון אבן / קרמיקה , משטחים רכים כגון שטיחים/ PVC , וכן גמר של משטחי מתכת כגון אלומיניום / פליז / פלדת אל חלד כל זאת תוך שמירת קווי הגמר של המבנה.
– תפרי הרצפה של Wabo מתאפיינים ברובם בהתאמה ועמידה בדרישות ADA ( חוק "אמריקאים בעלי מוגבלויות" ) והם נושאים את סימן התקן הרלוונטי.

מערכות איטום

– התפרים של Wabo מתאפיינים במגוון אפשרויות לאיטום ומניעת נזילות אל תוך חלל התפר החל בפתרון אינטגרטיבי וכלה במערכות תחתיות המאפשרות ניקוז מים חודרים בבטחה.

מערכות מעכבי בערה

– לכל התפרים של Wabo פתרונות של שילוב מערכות של מעכבי בערה לרצפה וקירות החל ברצועות מסוג ThermoSheld וכלה במערכות מסוג FlameGuard ו מערכות מסוג FireFlex המשתלבות עם התפרים הסיסמיים ומסוגלות לקבל תנועה רב כיוונית בעת אירוע סיסמי.
– מערכות מעכבי הבערה של Wabo עומדות כולן בדרישות התקנים האמריקאים ASTM E-119 ו  ASTM E 1339
– המערכות השונות עומדות בדירוגי עמידות לאש של 2, 3 , 4 שעות ואשר עומדים בדרישות UBS,SBCC,NPPA,ICBO,CAN,BOCA. המוצרים נבדקים לעמידה במעל 500 מחזורים הדרושים לעמידה בקריטריונים המוגדרים ב ICBO ES AC30  ובתקן הבדיקה עבור מערכות תפרים חסינות אש ASTM E-1966 .